Refleksje i opinie

Naszych Gości

Zachęcamy Państwa do wyrażenia opinii na temat naszego teatru oraz prezentowanych przez nas spektakli. Każda uwaga pomoże nam w lepszym wywiązywaniu się z naszych zadań, z kolei wasze pochwały zmotywują nas do dalszej pracy na najwyższym poziomie.

Zamieszczone opinie:

Katarzyna Piwowarska 09:11, 29-10-2019

Było super ! Boki zrywać ! Moim uczniom bardzo się podobało. Piękny, czysty i dający się slyszeć angielski. Dziękuję KP

e-mail: katarzyna.piwowarska@sp225.edu.pl


Justya Kogut 09:08, 29-10-2019

Szanowny Panie W imieniu nauczycieli i uczniów dziekuję serdecznie za możliwość obejrzenia przedstawienia Cream Tea. Byliśmy zachwyceni nie tylko przedstawieniem, ale również Pana słowem wstępnym. Z niecierpliwością oczekujemy na informacje o kolejnych przedstawieniach. Z najlepszymi pozdrowieniami Anglistki wraz z uczniamize Szkoły Podstawowej w Starych Babicach

e-mail: justynakogut@yahoo.com


Justyna Zarusińska 12:09, 19-10-2017

Mieliśmy przyjemność obejrzeć spektakl pt. "Faustus", który wywarł na nas ogromne wrażenie . Wydaje nam się, iż takie przedstawienia powinny mieć miejsce zdecydowanie częściej . Chociażby z tego powodu , abyśmy mogli sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego oraz mieć lepszy kontakt ze sztuką (co jako mieszkańcy małego miasteczka szczególnie doceniamy). Od dłuższego czasu staraliśmy się obejrzeć sztukę w języku angielskim, więc gdy udało nam się zdobyć bilety na ten spektakl , wiązaliśmy z nim duże nadzieje, i zdecydowanie możemy powiedzieć , ze nasze oczekiwania zostały zrealizowane. Wierzymy , że takie przedstawienia będą odbywać się częściej i będą bardziej dostępne . Czekamy z niecierpliwością na następny spektakl teatralny. Z góry dziękujemy za informację dotyczącą terminu najbliższej sztuki.


Krzysztof Płusa 12:08, 19-10-2017

Witam! Nazywam się Krzysztof Płusa i chodzę do Liceum ogólnokształcącego na Ulicy Złotej. Chciałbym powiedzieć / napisać , że spektakl pt. " Black Sheep" to jest rewelacja . Chciałem pogratulować takiego świetnego pomysłu . Jeżeli się uda to proszę o przekazanie słów uznania dla aktorów. Ja zresztą już do niech wysłałem maila z gratulacjami na ich stronie internetowej. Miałbym również takie pytanie czy było by dla Pana kłopotem wysłanie do naszej szkoły lub do mnie maila jak znów pojawi się jakieś przedstawienie w języku angielskim. Jak nie było by kłopotu to bardzo dziękuję .


Jules FitzGerald 12:07, 19-10-2017

I wanted to write to say thank you so much for such a wonderful experience of bringing the Black Sheep to Warsaw. We were made to feel so welcome and you were the most fantastic host. Everything went so well and we are all still talking about it. I look forward to seeing you in Edinburgh.


Wyraź swoją opinię: