Refleksje i opinie

Naszych Gości

Zachęcamy Państwa do wyrażenia opinii na temat naszego teatru oraz prezentowanych przez nas spektakli. Każda uwaga pomoże nam w lepszym wywiązywaniu się z naszych zadań, z kolei wasze pochwały zmotywują nas do dalszej pracy na najwyższym poziomie.

Zamieszczone opinie:

Justyna Zarusińska 12:09, 19-10-2017

Mieliśmy przyjemność obejrzeć spektakl pt. "Faustus", który wywarł na nas ogromne wrażenie . Wydaje nam się, iż takie przedstawienia powinny mieć miejsce zdecydowanie częściej . Chociażby z tego powodu , abyśmy mogli sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego oraz mieć lepszy kontakt ze sztuką (co jako mieszkańcy małego miasteczka szczególnie doceniamy). Od dłuższego czasu staraliśmy się obejrzeć sztukę w języku angielskim, więc gdy udało nam się zdobyć bilety na ten spektakl , wiązaliśmy z nim duże nadzieje, i zdecydowanie możemy powiedzieć , ze nasze oczekiwania zostały zrealizowane. Wierzymy , że takie przedstawienia będą odbywać się częściej i będą bardziej dostępne . Czekamy z niecierpliwością na następny spektakl teatralny. Z góry dziękujemy za informację dotyczącą terminu najbliższej sztuki.


Krzysztof Płusa 12:08, 19-10-2017

Witam! Nazywam się Krzysztof Płusa i chodzę do Liceum ogólnokształcącego na Ulicy Złotej. Chciałbym powiedzieć / napisać , że spektakl pt. " Black Sheep" to jest rewelacja . Chciałem pogratulować takiego świetnego pomysłu . Jeżeli się uda to proszę o przekazanie słów uznania dla aktorów. Ja zresztą już do niech wysłałem maila z gratulacjami na ich stronie internetowej. Miałbym również takie pytanie czy było by dla Pana kłopotem wysłanie do naszej szkoły lub do mnie maila jak znów pojawi się jakieś przedstawienie w języku angielskim. Jak nie było by kłopotu to bardzo dziękuję .


Jules FitzGerald 12:07, 19-10-2017

I wanted to write to say thank you so much for such a wonderful experience of bringing the Black Sheep to Warsaw. We were made to feel so welcome and you were the most fantastic host. Everything went so well and we are all still talking about it. I look forward to seeing you in Edinburgh.


Agnieszka Trześniowska 12:06, 19-10-2017

Jestem nauczycielem języka angielskiego w LXXXVI LO im. Batalionu Zośka w Warszawie. Po pierwsze chciałam powiedzieć, iż moi uczniowie byli zachwyceni ostatnim spektaklem - "Crunch". Kolejna sprawa, to prośba z mojej strony o dołączenie mnie do listy mailingowej tak, abym nie musiała liczyć na Pocztę Polską, która okazuje się być bardzo zawodna. Z góry dziękuję. Serdecznie pozdrawiam,


Tom 12:05, 19-10-2017

It’s Tom here – I just wanted to say thank you so much again for everything last week. We had a great time, and we were really pleased with how well the shows went. Like you, I think we were a bit worried before we came about whether THEM WITH TAILS would go down well with the audiences, whether they would understand enough to enjoy it, and so on, but in the end we had a great time. I think you were right when you said that the older children probably got more out of it than the younger, because they understood more and were less worried about speaking up, but hopefully the little ones enjoyed the stories and the funny faces, and at least they had a chance to hear English people speaking English! As we said, we won’t be performing at Edinburgh this year, but Andrew is in the Tall Stories show, and Felix and I will be visiting, so we’ll definitely come along to Hill Street for a Charlotka – and to take you out for lunch!


Wyraź swoją opinię: