PETER PAN IN KENSINGTON GARDENS

The English Theater Company of Poland (ETC) oraz Betwixt-and-Between Theatre www.betwixt-and-between.co.uk mają przyjemność zaprosić nauczycieli i uczniów szkół podstawowych (klasy I-VI) na przedstawienie Peter Pan in Kensington Gardens.


Peter Pan to fikcyjna postać stworzona przez szkockiego powieściopisarza i dramaturga JM Barrie . Beztroski i psotny chłopak, który potrafi latać i nigdy nie dorasta , spędza swoje niekończące się dzieciństwo na mitycznej wyspie Neverland jako przywódca Zagubionych Chłopców, wśród wróżek, piratów, syren, a czasami zwykłych dzieci ze świata spoza Nibylandii. Charlotte Ellen w autorskim scenariuszu opartym na prequelu JM Barrie z 1906 r. pokazuje świat relacji między dorosłymi i dziećmi, przypominając, że dziecko w nas zawsze może swobodnie wyjść z okna rzeczywistości i znaleźć miejsce na jeszcze jedną przygodę.

Przedstawienia odbędą się na scenie Kina ELEKTRONIK ul. Gen. Zajączka 7
w dniach 9 - 12 grudnia o godzinie 10.00 i 12.15

Rezerwacja biletów w cenie 30 zł. pod numerem telefonu: 601 97 27 85.

Bilety należy wykupić w dniach 25 lub 26 listopada (pon., wt.) w godz. 16 -18 w kinie Elektronik lub opłacić przelewem. Dane do przelewu w zakładce „kontakt"

photo: Andrew Maguire