CREAM TEA

Zapraszamy starszych uczniów szkół podstawowych (7-8 klasa) oraz szkół średnich na komedię Benjamina Alborougha Cream Tea

Cream Tea jest częścią  kolekcji komedii-parodii The Cardboard Exotics, które łączy zabawna gra słów, kartonowa scenografia, rekwizyty wykonane w całości z tektury z lekkomyślnym traktowaniem ludzkiego życia. 

Przedstawienie jest grane w wielu wersjach od 2017 roku na wielu brytyjskich festiwalach i różnych scenach.

 

„Cream Tea" to historia przygód londyńskiego gentlemana Eddiego Spanglera i jego niewzruszonego kamerdynera Jeffreya, którzy wyruszają by wypełnić misję i biada wszystkim, którzy spróbują wejść im w drogę i przeszkodzić ich największemu wyzwaniu; połaczenie Lorda Wigginsa z Emily Rhodes a to jedyny sposób aby Rhodeowskie plantacje Eddiego zabezpieczyć przed podwyżkami podatków.

 

Romans! Przygoda! Morderstwo! Arystokrata Eddie Spangler i lokaj Jeffrey muszą nauczyć się znaczenia tych słów nie tylko w tej nowej edwardiańskiej komedii.

 

Przedstawienia będą na scenie kina ELEKTRONIK ul.Generała Zajączka 7 w dniach 21-25 października (od poniedziałku do piątku) o godzinie 10 i 12.15

Rezerwacja biletów w cenie 30 złotych pod numerem  telefonu: 601 97 27 85.

 

Bilety należy opłacić w dniach 07 lub 08 października (pon., wt.) w godz.16 – 18  w  kinie Elektronik lub przelewem. Info w zakładce „kontakt”