BIEŻĄCY REPERTUAR

 

 

 

JUST WILLIAM'S LUCK

19 - 23 marca 2018
GODZINA 10:00 i 12:00

 

SZANOWNI PAŃSTWO,

 

    Mam przyjemność zaprosić nauczycieli i uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjum na przedstawienie Shedload Theatre na bazie powieści Richmal Crompton 

„Just William’s Luck”. 

Tytułowy bohater to jedenastoletni „niepokonany” William Brown, który uważa że może rozwiązać niemal każdy, nawet najbardziej zawikłany problem tego świata. Historia obraca się wokół prób Williama i jego przyjaciół z grupy „Wyjętych spod prawa” ożenienia swoich starszych braci, aby mogli stać się odbiorcami posiadłości zastąpionych przez prezenty ślubne.? Po serii nieoczekiwanych przygód chłopcy niespodziewanie natrafiają na bandę przemytników futra i otrzymują nagrodę od policji. Shedload Theatre prezentuje klasykę Richmal Crompton w nowej, dynamicznej adaptacji; łącząc opowiadanie historii, krzyki i wrzaski, muzykę, rycerzy kwadratowego stołu, klasyczny entuzjazm „Wyjętych spod prawa” i wszystkie ich dobre intencje.  

 

Przedstawienia w teatrze IMKA w dniach 19-23 marca o godzinie 10.00 i 12.00

Rezerwacja biletów w cenie 30zł pod numerami  telefonu:  601 97 27 85.

Bilety należy wykupić w dniach 1 lub 2 marca (czwartek, piątek) w godz. 16 – 18  w  teatrze IMKA lub opłacić przelewem. Informacja  w zakładce „kontakt”

 

 

JUST WILLIAM (Working script).pdf

script